Suplování:   Středa 15.9.2021

datum výpisu: 15.9.2021 (10:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bayerová Martina (zkou)

     

-

..

..

-

       

Drdová Galina (dozo)

         

....

....

       

Herianová Renáta (léka)

         

SK

         

Lutzbauer Karel (nemo)

 

-

..

..

..

-

-

..

-

   

Nídl Jiří (škol)

 

-

-

..

..

-

..

..

..

   

Stloukalová Jitka (nemo)

 

-

-

KL

NC

NC

..

..

     

Uhrová Hana (nemo)

 

..

..

..

-

..

..

..

     

Váňová Soňa (léka)

 

..

NC

               

Váňová Soňa (zkou)

       

..

-

-

       

Zindrová Barbora (zkou)

       

..

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Pavlína

2.hod

přesun >>

FIK

3.A (S2)

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

FIK

3.A (S2)

(39)

z 2.hod

 

před 1. hodinou dohled přízemí

 

Bayerová Martina

1.hod

odpadá

RUJ

4.A (S2)

 

praxe

Beranová Alžběta

7.hod

odpadá

MAT

4.A

 

praxe

Cieslarová Sylva

6.hod

přesun <<

ANJ

3.C (S1)

(55)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

3.C (S1)

 

na 6.hod

Diblíková Alena

5.hod

navíc

UCE

3.B (S1)

(85)

do úvazku

Dolejšová Dagmar

2.hod

přesun <<

NEJ

1.A (S1)

(54)

z 14.9. 6.hod

Grosser Josef

před 4. hodinou dohled suterén

 

Herianová Renáta

3.hod

odpadá

ANJ

4.A (S2)

 

praxe

Klimaj Jan

3.hod

spojeno (ST nemo)

ANJ

4.B (S2)

(68)

 

Langrová Alice

2.hod

navíc

KOM

3.A (S2)

(33)

do úvazku

 

3.hod

odpadá

MAM

4.A (S1)

 

praxe

 

4.hod

navíc

EKO

1.C

(57)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

EKO

4.A

 

praxe

Mazurová Petra

3.hod

navíc

ANJ

1.A (S1)

(54)

do úvazku

 

5.hod

navíc

ANJ

1.A (S1)

(54)

do úvazku

 

před 6. hodinou dohled přízemí

 

Němcová Radomila

2.hod

supl. (VN léka)

CJL

3.C

(55)

za odpadlou

 

3.hod

přesun <<

CJL

2.A (S2)+

(73)

z 14.9. 7.hod

 

4.hod

supl. (ST nemo)

CJL

2.A (S1)

(73)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (ST nemo)

CJL

2.A (S2)

(73)

přespočetná hod.

 

7.hod

přesun <<

ZOK

2.B (V21b)

(32)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ZOK

2.B (V21b)

 

na 7.hod

Růžičková Kateřina

1.hod

přesun <<

ANJ

1.B (S2)

(70)

z 6.hod

 

2.hod

odpadá

ANJ

4.A (S1)

 

praxe

 

6.hod

přesun >>

ANJ

1.B (S2)

 

na 1.hod

Šnajdrová Renata

5.hod

odpadá

MAM

4.A (S2)

 

praxe

 

6.hod

přesun <<

TCRu

3.B

(85)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

TCRu

3.B

 

na 6.hod

Šrámková Eva

5.hod

spojeno (HE léka)

KOA

4.C (V1a)

(51)

 
 

5.hod

změna

KOA

4.C (V1b)

(51)

 

Zindrová Barbora

1.hod

navíc

CJL

4.C (S1)+

(66)

do úvazku

 

1.hod

odpadá

CJL

4.A (S1)

 

praxe

 

2.hod

navíc

CJL

1.A (S2)

(68)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

CJL

4.A (S2)

 

praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

CJL

S2

(68)

navíc

Zindrová Barbora

 
 

2.hod

NEJ

S1

(54)

přesun <<

Dolejšová Dagmar

z 14.9. (Út) 6.hod

 

2.hod

HOZ

   

odpadá

 

(UH)

 

3.hod

ANJ

S2

(54)

navíc

Mazurová Petra

 
 

3.hod

ANJ

S1

(54)

navíc

Mazurová Petra

 
 

3.hod

ZPV

   

odpadá

 

(UH)

 

4.hod

CJL

S1

 

odpadá

 

(ZI)

 

5.hod

ANJ

S1

(54)

navíc

Mazurová Petra

 
 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(UH)

1.B

1.hod

ANJ

S2

(70)

přesun <<

Růžičková Kateřina

z 6.hod

 

1.hod

ZCRu

   

odpadá

 

(UH)

 

6.hod

ANJ

S2

 

přesun >>

 

na 1.hod

1.C

4.hod

EKO

 

(57)

navíc

Langrová Alice

 
 

4.hod

CJL

S1

 

odpadá

 

(VN)

 

4.hod

CJL

S2

 

odpadá

 

(VN)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(LU)

1.VA

2.hod

APS

   

odpadá

 

(LU)

2.A

3.hod

CJL

S1

(73)

přesun <<

Němcová Radomila

z 14.9. (Út) 7.hod

 

3.hod

CJL

S2

(73)

přesun <<

Němcová Radomila

z 14.9. (Út) 7.hod

 

3.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

4.hod

CJL

S1

(73)

supluje

Němcová Radomila

(ST)

 

5.hod

CJL

S2

(73)

supluje

Němcová Radomila

(ST)

 

7.hod

UCE

S1

 

odpadá

 

(ST)

 

7.hod

UCE

S2

 

odpadá

 

(ST)

2.B

7.hod

ZOK

V21b

(32)

přesun <<

Němcová Radomila

z 8.hod

 

7.hod

ZCRu

   

odpadá

 

(UH)

 

8.hod

ZOK

V21b

 

přesun >>

 

na 7.hod

2.VA

3.hod

PRU

PRU

 

odpadá

 

(LU)

 

4.hod

PRU

PRU

 

odpadá

 

(LU)

3.A

2.hod

KOM

S2

(33)

navíc

Langrová Alice

 
 

2.hod

FIK

S2

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

FIK

S2

(39)

přesun <<

Bartošová Pavlína

z 2.hod

 

4.hod

RUJ

S2

 

odpadá

 

(BA)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

3.B

5.hod

UCE

S2

(85)

navíc

Diblíková Alena

 
 

5.hod

UCE

S1

(85)

navíc

Diblíková Alena

 
 

5.hod

CJL

S1

 

odpadá

 

(BA)

 

5.hod

CJL

S2

 

odpadá

 

(BA)

 

6.hod

TCRu

 

(85)

přesun <<

Šnajdrová Renata

z 7.hod

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

7.hod

TCRu

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

3.C

2.hod

CJL

 

(55)

supluje

Němcová Radomila

(VN)

 

4.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

6.hod

ANJ

S1

(55)

přesun <<

Cieslarová Sylva

z 7.hod

 

6.hod

ZCRu

   

odpadá

 

(UH)

 

7.hod

ANJ

S1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

4.A

1.- 7. hod praxe

4.B

3.hod

ANJ

S2

(68)

spojí

Klimaj Jan

(ST)

4.C

1.hod

CJL

S2

(66)

navíc

Zindrová Barbora

 
 

1.hod

CJL

S1

(66)

navíc

Zindrová Barbora

 
 

1.hod

PRA

   

odpadá

 

(VN)

 

5.hod

KOA

V1a

(51)

spojí

Šrámková Eva

(HE)

 

5.hod

KOA

V1b

(51)

změna

Šrámková Eva

 

Průvodcovská akce v RUJ, 2.VA skupina RJA0, 5., 6. hodina (DR)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 16.9.2021

datum výpisu: 15.9.2021 (10:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bednářová Bohuslava (dozo)

 

-

 

....

             

Diblíková Alena (dozo)

 

-

                 

Kašparová Hana (léka)

           

..

       

Klimaj Jan (léka)

           

..

       

Kokšteinová Martina (léka)

           

..

       

Lutzbauer Karel (nemo)

 

-

-

-

..

..

-

..

..

   

Mazurová Petra (Stud)

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Nídl Jiří (škol)

 

-

-

..

-

..

..

-

..

   

Pohanková Jana (léka)

 

BT

                 

Pokludová Lenka (dozo)

       

-

-

         

Stloukalová Jitka (nemo)

 

..

-

..

-

BO

-

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Pavlína

1.hod

supl. (PR léka)

EKO

2.C

(53)

přespočetná hod.

 

6.hod

přesun >>

EKO

1.B

 

na 14.9. 3.hod

Beranová Alžběta

1.hod

odpadá

MAT

4.A

 

praxe

 

5.hod

supl. (ST nemo)

ZPV

2.A

(73)

za odpadlou

Grosser Josef

3.hod

odpadá

INT

4.A (S2)

 

praxe

 

6.hod

přesun <<

INT

4.B (S2)

(40)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

INT

4.B (S2)

 

na 6.hod

Herianová Renáta

2.hod

odpadá

ANJ

4.A (S2)

 

praxe

 

6.hod

přesun <<

ANJ

4.C (S1)

(54)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

4.C (S1)

 

na 6.hod

Chyšková Jana

3.hod

přesun <<

MAT

1.B

(70)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MAT

1.B

 

na 3.hod

Kantorová Jurate

7.hod

přesun <<

NEJ

4.C (S1)

(71)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

NEJ

4.C (S1)

 

na 7.hod

Langrová Alice

1.hod

přesun >>

EKO

1.C

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

EKO

1.C

(85)

z 1.hod

 

7.hod

odpadá

EKO

4.A

 

praxe

 

před 4. hodinou dohled suterén

 

Rajtrová Soňa

5.hod

odpadá

KOA

4.A (S2)

 

praxe

Růžičková Kateřina

2.hod

odpadá

ANJ

4.A (S1)

 

praxe

 

5.hod

odpadá

KOA

4.A (S1)

 

praxe

Uhrová Hana

1.hod

přesun <<

MAT

1.A

(54)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MAT

1.A

 

na 1.hod

Zindrová Barbora

3.hod

přesun <<

CJL

1.A (S2)+

(54)

z 7.hod

 

4.hod

odpadá

CJL

4.A (S2)+

 

praxe

 

6.hod

přesun <<

CJL

4.C (S2)

(66)

z 8.hod

 

7.hod

přesun >>

CJL

1.A (S2)+

 

na 3.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

4.C (S2)

 

na 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(54)

přesun <<

Uhrová Hana

z 6.hod

 

1.hod

EKO

   

odpadá

 

(ST)

 

3.hod

CJL

S1

(54)

přesun <<

Zindrová Barbora

z 7.hod

 

3.hod

CJL

S2

(54)

přesun <<

Zindrová Barbora

z 7.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

6.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

CJL

S1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

CJL

S2

 

přesun >>

 

na 3.hod

1.B

3.hod

MAT

 

(70)

přesun <<

Chyšková Jana

z 7.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 14.9. (Út) 3.hod

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

1.C

1.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

EKO

 

(85)

přesun <<

Langrová Alice

z 1.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

1.VA

6.hod

NJA1

NJA1

 

odpadá

 

(KS)

 

7.hod

KN1

KN1

 

odpadá

 

(LU)

 

8.hod

KN1

KN1

 

odpadá

 

(LU)

2.A

5.hod

ZPV

 

(73)

supluje

Beranová Alžběta

(ST)

2.B

6.hod

ZOK

V21a

 

odpadá

 

(KC)

2.C

1.hod

EKO

 

(53)

supluje

Bartošová Pavlína

(PR)

2.VA

6.hod

AJB1

   

odpadá

 

(KL)

3.VA

4.hod

PRUj

PRU

 

odpadá

 

(LU)

 

5.hod

PRUj

PRU

 

odpadá

 

(LU)

4.A

1.- 7. hod praxe

4.B

6.hod

INT

S2

(40)

přesun <<

Grosser Josef

z 7.hod

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

7.hod

UCE

S1

 

odpadá

 

(ST)

 

7.hod

INT

S2

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

4.C

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

6.hod

CJL

S2

(66)

přesun <<

Zindrová Barbora

z 8.hod

 

6.hod

ANJ

S1

(54)

přesun <<

Herianová Renáta

z 7.hod

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

7.hod

NEJ

S1

(71)

přesun <<

Kantorová Jurate

z 8.hod

 

7.hod

ANJ

S1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

CJL

S2

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

NEJ

S1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři