Aktuality

Školy

Napsali o nás

Vážený pane řediteli!

 

        S nepatrným zpožděním bych se chtěla několika řádky vrátit ke dni otevřených dveří, které jste pořádali  v pátek 13. října v rámci oslav 80. výročí založení školy. Prožila jsem zde (ještě s dalšími dvěma spolužačkami) překrásné dopoledne. Poděkujte, prosím, všem pedagogům, zaměstnancům školy a studentům, kteří se podíleli na přípravě výstavek, výzdobě školy a tříd.  Velice nás potěšilo a dojalo milé a  vstřícné chování všech vyučujících v jednotlivých učebnách, díky i Vám osobně, pane řediteli, za neformální a přátelské přivítání ve škole.

Nelitovala jsem 300 km vzdálenost do K.Varů,  jedna spolužačka jela dokonce 800 km ze severního Německa. Byly jsme nadšené, vzpomínaly jsme, hledaly a objevovaly...... 

 

        Jak je patrné z webových stránek školy i bohaté dokumentace, kterou jsme ve třídách se zájmem prohlížely, zajímá vás, jak si vedou žáci po absolvování školy.  Dovolte, abych přispěla několika údaji o své třídě, spolužácích. Absolvovali jsme nástavbové studium cestovní ruch v letech 1968-70 (AN), třídním byl Ing. Antonín Filip. Prožili jsme v Karlových Varech, ve škole, většinou i na internátě (byli jsme opravdu z celé České republiky) nádherné dva roky života. Nespojil nás jen obor, studium. Byli jsme skvělá parta, scházeli jsme se po maturitě (třetina až polovina třídy) každých 10 let. Od roku 2010 se scházíme (sjíždíme) vždy na jeden víkend v roce, vždy do jiného kraje, regionu. Tak jsme navštívili Hrubou Skálu, Bítov (Vranovská přehrada), Luhačovice, Písek, Brno, Plzeň, Prahu, Zlín a Valašsko..... O setkáních vedeme takovou "třídní knihu" s patřičnou fotodokumentací.  Do Karlových Varů se chystáme v roce 2020, kdy oslavíme 50 let od maturity:-o.  Ale to je ještě daleko.

 

          Vážený pane řediteli, ještě jednou upřímný dík za příjemné zážitky, které jsme si ze školy odnesly. Přejeme Vám, všem pedagogům i studentům, aby se vám ve škole dobře dařilo a žilo. 

 

                                               S díky a pozdravy

 

                                                                                      Helena Svobodová

Rozcestník školy