Suplování:   Pondělí 20.1.2020

datum výpisu: 17.1.2020 (8:38)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Langrová Alice (léka)

         

-

-

ST

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Pavlína

7.hod

přesun >>

ECR

3.C

 

na 21.1. 3.hod

Chyšková Jana

7.hod

přesun >>

ZPV

1.A

 

na 21.1. 5.hod

Stloukalová Jitka

7.hod

spojeno (LA léka)

UCE

2.A (S2)

(83)

 

Zindrová Barbora

7.hod

přesun >>

CJL

4.A (S1)

 

na 24.1. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 21.1. (Út) 5.hod

2.A

7.hod

UCE

S2

(83)

spojí

Stloukalová Jitka

(LA)

3.C

7.hod

ECR

   

přesun >>

 

na 21.1. (Út) 3.hod

4.A

7.hod

CJL

S1

 

přesun >>

 

na 24.1. (Pá) 4.hod

 

 

Suplování:   Úterý 21.1.2020

datum výpisu: 17.1.2020 (8:38)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Capek Martin (Dov)

 

-

-

..

-

-

-

..

     

Nídl Jiří (dozo)

 

-

-

..

-

..

-

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Pavlína

3.hod

přesun <<

ECR

3.C

(35)

z 20.1. 7.hod

Cieslarová Sylva

3.hod

přesun <<

ANJ

4.C (S1)

(57)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

4.C (S1)

 

na 3.hod

Diviš Jakub

5.hod

přesun <<

ZSV

1.C

(70)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ZSV

1.C

 

na 5.hod

Grosser Josef

před 6. hodinou dohled suterén

 

Chyšková Jana

5.hod

přesun <<

ZPV

1.A

(68)

z 20.1. 7.hod

Šrámková Eva

5.hod

přesun <<

ANJ

1.B (S1)

(55)

z 24.1. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

ZPV

 

(68)

přesun <<

Chyšková Jana

z 20.1. (Po) 7.hod

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

1.B

5.hod

ANJ

S1

(55)

přesun <<

Šrámková Eva

z 24.1. (Pá) 6.hod

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

1.C

5.hod

ZSV

 

(70)

přesun <<

Diviš Jakub

z 7.hod

 

5.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

3.B

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

3.C

3.hod

ECR

 

(35)

přesun <<

Bartošová Pavlína

z 20.1. (Po) 7.hod

 

3.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

7.hod

INT

S1

 

odpadá

 

(CA)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

4.C

3.hod

ANJ

S1

(57)

přesun <<

Cieslarová Sylva

z 7.hod

 

3.hod

INT

S1

 

odpadá

 

(CA)

 

7.hod

ANJ

S1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

 

Suplování:   Středa 22.1.2020

datum výpisu: 17.1.2020 (8:38)

Změny v rozvrzích učitelů:

Chyšková Jana

7.hod

přesun >>

ZPV

1.B

 

na 23.1. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 23.1. (Čt) 6.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.1.2020

datum výpisu: 17.1.2020 (8:38)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Capek Martin (léka)

             

-

-

   

Diviš Jakub (dozo)

 

-

-

..

..

..

..

-

..

   

Grosser Josef (škol)

             

-

-

   

Nídl Jiří (dozo)

 

..

....

..

-

-

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Cieslarová Sylva

6.hod

přesun <<

SPJ

3.C (V23b)

(55)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

SPJ

3.C (V23b)

 

na 6.hod

Chyšková Jana

6.hod

přesun <<

ZPV

1.B

(85)

z 22.1. 7.hod

Kantorová Jurate

3.hod

přesun <<

NEJ

1.C (S1)

(71)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

NEJ

3.A (S2)

(71)

z 8.hod

 

6.hod

přesun >>

NEJ

1.C (S1)

 

na 3.hod

 

8.hod

přesun >>

NEJ

3.A (S2)

 

na 6.hod

Kokšteinová Martina

3.hod

přesun <<

DEK

3.C

(57)

z 24.1. 7.hod

Němcová Radomila

6.hod

navíc

CJL

1.C (S1)

(54)

do úvazku

Pohanková Jana

5.hod

přesun <<

MAT

4.A

(66)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MAT

4.A

 

na 5.hod

Růžičková Kateřina

před 4. hodinou dohled suterén

 

Šnajdrová Renata

1.hod

navíc

TCRu

3.B

(35)

do úvazku

Váňová Soňa

4.hod

přesun <<

PRA

4.C

(82)

z 24.1. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

1.B

6.hod

ZPV

 

(85)

přesun <<

Chyšková Jana

z 22.1. (St) 7.hod

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(DV)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

1.C

3.hod

NEJ

S1

(71)

přesun <<

Kantorová Jurate

z 6.hod

 

3.hod

KOM

S1

 

odpadá

 

(DV)

 

6.hod

CJL

S1

(54)

navíc

Němcová Radomila

 
 

6.hod

NEJ

S1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

3.A

6.hod

NEJ

S2

(71)

přesun <<

Kantorová Jurate

z 8.hod

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

8.hod

NEJ

S2

 

přesun >>

 

na 6.hod

3.B

1.hod

TCRu

 

(35)

navíc

Šnajdrová Renata

 
 

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

3.C

3.hod

DEK

 

(57)

přesun <<

Kokšteinová Martina

z 24.1. (Pá) 7.hod

 

3.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

6.hod

SPJ

V23b

(55)

přesun <<

Cieslarová Sylva

z 8.hod

 

6.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

8.hod

SPJ

V23b

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.A

5.hod

MAT

 

(66)

přesun <<

Pohanková Jana

z 7.hod

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(DV)

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(DV)

4.B

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(DV)

4.C

4.hod

PRA

 

(82)

přesun <<

Váňová Soňa

z 24.1. (Pá) 7.hod

 

4.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(DV)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(DV)

 

 

Suplování:   Pátek 24.1.2020

datum výpisu: 17.1.2020 (8:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bednářová Bohuslava (léka)

     

..

-

           

Capek Martin (léka)

 

-

-

..

             

Langrová Alice (dozo)

 

..

-

..

..

....

..

..

     

Stloukalová Jitka (dozo)

 

..

-

..

-

..

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bayerová Martina

2.hod

přesun >>

CJL

3.C (S2)

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

3.C (S2)

(54)

z 2.hod

 

6.hod

odpadá

RUJ

2.A (S2)

 

Exkurze

Bednářová Bohuslava

2.hod

navíc

UCE

3.C (S2)

(57)

 

Beran Václav

před 1. hodinou dohled přízemí

 

Beranová Alžběta

2.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Exkurze

Diviš Jakub

3.hod

přesun <<

APS

3.B

(55)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

APS

3.B

 

na 3.hod

Chyšková Jana

6.hod

přesun <<

ZPV

1.C

(70)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ZPV

1.C

 

na 6.hod

Kokšteinová Martina

7.hod

přesun >>

DEK

3.C

 

na 23.1. 3.hod

Lutzbauer Karel

4.hod

odpadá

ZSV

2.A

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

NEJ

2.A (S1)

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

ZSV

2.B

(69)

do úvazku

 

před 4. hodinou dohled 1. patro

 

Pokludová Lenka

3.hod

navíc

UCE

4.A (S1)

(69)

do úvazku

Šrámková Eva

5.hod

přesun <<

ANJ

2.B (S2)

(67)

z 7.hod

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.A (S2)

 

Exkurze

 

6.hod

přesun >>

ANJ

1.B (S1)

 

na 21.1. 5.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

2.B (S2)

 

na 5.hod

Váňová Soňa

7.hod

přesun >>

PRA

4.C

 

na 23.1. 4.hod

Zindrová Barbora

4.hod

přesun <<

CJL

4.A (S1)

(73)

z 20.1. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

6.hod

ANJ

S1

 

přesun >>

 

na 21.1. (Út) 5.hod

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(LA)

1.C

6.hod

ZPV

 

(70)

přesun <<

Chyšková Jana

z 7.hod

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(LA)

 

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.A

1.- 7. hod Exkurze

2.B

5.hod

ANJ

S2

(67)

přesun <<

Šrámková Eva

z 7.hod

 

5.hod

KOM

S2

 

odpadá

 

(ST)

 

6.hod

ZSV

 

(69)

navíc

Lutzbauer Karel

 
 

6.hod

UCE

   

odpadá

 

(ST)

 

7.hod

ANJ

S2

 

přesun >>

 

na 5.hod

3.B

1.hod

UCE

S1

 

odpadá

 

(ST)

 

3.hod

APS

 

(55)

přesun <<

Diviš Jakub

z 7.hod

 

3.hod

INT

S1

 

odpadá

 

(CA)

 

3.hod

UCE

S2

 

odpadá

 

(ST)

 

7.hod

APS

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.C

2.hod

UCE

S2

(57)

navíc

Bednářová Bohuslava

 
 

2.hod

CJL

S2

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

CJL

S2

(54)

přesun <<

Bayerová Martina

z 2.hod

 

3.hod

UCE

S2

 

odpadá

 

(BE)

 

7.hod

DEK

   

přesun >>

 

na 23.1. (Čt) 3.hod

4.A

3.hod

UCE

S1

(69)

navíc

Pokludová Lenka

 
 

3.hod

FIK

S1

 

odpadá

 

(LA)

 

4.hod

CJL

S1

(73)

přesun <<

Zindrová Barbora

z 20.1. (Po) 7.hod

 

4.hod

FIK

S1

 

odpadá

 

(LA)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(ST)

4.C

7.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 23.1. (Čt) 4.hod

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 7. hod - Langrová Alice

 

Zpracováno v systému Bakaláři