Suplování:   Pondělí 14.10.2019

datum výpisu: 11.10.2019 (9:40)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Drdová Galina (léka)

 

>>

                 

Kašparová Hana (léka)

 

-

-

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Drdová Galina

3.hod

přesun <<

RJA0

3.VA (RJA0)

(134)

z 1.hod

Hajšmanová Veselá Eva

8.hod

přesun >>

SPJ

4.C (V23b)

 

na 16.10. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.VA

1.hod

RJA0

RJA0

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

RJA0

RJA0

(134)

přesun <<

Drdová Galina

z 1.hod

 

3.hod

KN1

KN1

 

odpadá

 

(KS)

4.C

8.hod

SPJ

V23b

 

přesun >>

 

na 16.10. 4.hod

 

 

Suplování:   Úterý 15.10.2019

datum výpisu: 11.10.2019 (9:40)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bartoš Pavel (škol)

 

-

-

-

-

-

-

..

     

Bayerová Martina (léka)

           

..

..

..

   

Capek Martin (osta)

             

..

-

   

Diviš Jakub (škol)

 

..

-

ST

..

-

..

..

     

Drdová Galina (osta)

             

..

-

   

Hlušková Ladislava (léka)

           

SK

PO

     

Hajšmanová Veselá Eva (osta)

             

-

..

   

Langrová Alice (léka)

 

UH

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Cieslarová Sylva

2.hod

navíc

ANJ

1.C (S2)

(67)

do úvazku

 

před 6. hodinou dohled 2.patro

 

Grosser Josef

6.hod

přesun <<

INT

4.C (S2)

(40)

z 16.10. 8.hod

Kantorová Jurate

2.hod

navíc

NEJ

1.C (S1)

(70)

do úvazku

Langrová Alice

6.hod

přesun <<

EKO

1.B

(85)

z 18.10. 7.hod

Pinkavová Dagmar

6.hod

navíc

UCE

4.C (S1)

(68)

do úvazku

Pokludová Lenka

7.hod

spojeno (HL léka)

UCE

4.A (S1)

(73)

 

Stloukalová Jitka

3.hod

supl. (DV škol)

UCE

3.B

(55)

za odpadlou

Šrámková Eva

6.hod

spojeno (HL léka)

ANJ

2.A (S1)

(83)

 
 

7.hod

přesun >>

ANJ

3.C (S2)

 

na 16.10. 6.hod

Uhrová Hana

1.hod

supl. (LA léka)

ZCRu

1.B

(85)

za odpadlou

Váňová Soňa

4.hod

přesun <<

PRA

4.B

(73)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

PRA

4.B

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

ZCRu

 

(85)

supluje

Uhrová Hana

(LA)

 

6.hod

EKO

 

(85)

přesun <<

Langrová Alice

z 18.10. (Pá) 7.hod

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(BA)

 

7.hod

CJL

S1

 

odpadá

 

(BA)

 

7.hod

CJL

S2

 

odpadá

 

(BA)

1.C

2.hod

NEJ

S1

(70)

navíc

Kantorová Jurate

 
 

2.hod

ANJ

S2

(67)

navíc

Cieslarová Sylva

 
 

2.hod

EKO

   

odpadá

 

(LA)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(DV)

2.A

6.hod

ANJ

S1

(83)

spojí

Šrámková Eva

(HL)

2.C

7.hod

ZCRu

   

odpadá

 

(BS)

3.B

3.hod

UCE

 

(55)

supluje

Stloukalová Jitka

(DV)

3.C

7.hod

INT

S1

 

odpadá

 

(CA)

 

7.hod

ANJ

S2

 

přesun >>

 

na 16.10. 6.hod

4.A

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(DV)

 

7.hod

UCE

S1

(73)

spojí

Pokludová Lenka

(HL)

4.B

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(DV)

 

4.hod

PRA

 

(73)

přesun <<

Váňová Soňa

z 6.hod

 

4.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(DV)

 

6.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

RJN

V24

 

odpadá

 

(BA)

 

8.hod

SPJ

V23

 

odpadá

 

(HV)

4.C

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(DV)

 

6.hod

UCE

S1

(68)

navíc

Pinkavová Dagmar

 
 

6.hod

INT

S2

(40)

přesun <<

Grosser Josef

z 16.10. (St) 8.hod

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(DV)

 

7.hod

RUJ

S2

 

odpadá

 

(DR)

 

8.hod

RJN

V24

 

odpadá

 

(BA)

 

 

Suplování:   Středa 16.10.2019

datum výpisu: 11.10.2019 (9:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.C

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

1.VA

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

2.VA

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

3.VA

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bartoš Pavel (osta)

 

-

..

-

-

-

-

-

     

Bartošová Pavlína (škol)

           

-

-

     

Bednářová Bohuslava (škol)

 

..

..

..

..

-

..

..

     

Beran Václav (dozo)

 

-

-

..

..

..

..

-

     

Cieslarová Sylva (dozo)

 

-

..

..

-

..

..

-

     

Diblíková Alena (škol)

 

-

ZI

-

ZI

-

-

-

     

Farková Blanka (škol)

 

..

..

-

..

....

-

       

Kašparová Hana (dozo)

 

..

-

..

-

..

..

-

     

Lutzbauer Karel (dozo)

 

..

..

-

-

-

HL

..

..

   

Šnajdrová Renata (škol)

 

..

ST

-

..

-

..

..

     

Uhrová Hana (dozo)

 

..

-

DV

..

RA

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Pavlína

5.hod

odpadá

KOM

1.C (S2)

 

Exkurze

Capek Martin

7.hod

odpadá

AVY

2.VA

 

Exkurze

Diviš Jakub

1.hod

odpadá

ZSV

1.C

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (UH dozo)

ZSV

1.B

(85)

za odpadlou

Drdová Galina

1.hod

odpadá

RJA0

3.VA (RJA0)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

KOR

3.VA (KOR)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

RJA0

2.VA (RJA0)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

RJA0

1.VA (RJA0)

 

Exkurze

Grosser Josef

8.hod

přesun >>

INT

4.C (S2)

 

na 15.10. 6.hod

Herianová Renáta

4.hod

navíc

ANJ

4.C (S2)

(53)

do úvazku

Hlušková Ladislava

6.hod

supl. (LU dozo)

ANJ

2.A (S1)

(83)

přespočetná hod.

Hajšmanová Veselá Eva

1.hod

odpadá

SJA0

3.VA (SJA0)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

SJA0

1.VA (SJA0)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

KOS

3.VA (KOS)

 

Exkurze

 

4.hod

přesun <<

SPJ

4.C (V23b)

(53)

z (14.10. 8.hod)

 

4.hod

odpadá

SJA0

2.VA (SJA0)

 

Exkurze

Chyšková Jana

5.hod

přesun >>

ZPV

1.A

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

ZPV

1.A

(68)

z 5.hod

 

6.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Exkurze

 

před 1. hodinou dohled 2.patro

 

Kantorová Jurate

3.hod

odpadá

NEJ

1.C (S1)

 

Exkurze

Klimaj Jan

4.hod

navíc

ANJ

2.B (S1)

(69)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

KA2

2.VA (KA22)

 

Exkurze

Kokšteinová Martina

1.hod

odpadá

FJA0

3.VA (FJA0)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

FJA0

3.VA (FJA0)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

DEK

1.VA

 

Exkurze

Langrová Alice

před 1. hodinou dohled 1. patro

 

Němcová Radomila

5.hod

navíc

CJL

1.A (S1)+

(68)

do úvazku

 

7.hod

odpadá

CJL

1.C (S1)+

 

Exkurze

Nídl Jiří

2.hod

přesun <<

TEV

2.B (Dív)

(27)

z 4.hod

 

2.hod

odpadá

TEV

1.C (Dív)

 

Exkurze

 

4.hod

přesun >>

TEV

2.B (Dív)

 

na 2.hod

 

před 4. hodinou dohled 2.patro

 

Rajtrová Soňa

5.hod

supl. (UH dozo)

RUJ

2.B (S2)

(40)

přespočetná hod.

 

před 6. hodinou dohled 1. patro

 

Stloukalová Jitka

2.hod

supl. (SN škol)

UCE

3.B

(55)

přespočetná hod.

Šrámková Eva

6.hod

přesun <<

ANJ

3.C (S2)

(56)

z (15.10. 7.hod)

Zindrová Barbora

2.hod

supl. (DI škol)

CJL

4.B

(51)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (DI škol)

CJL

2.C

(66)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

CJL

S2

(68)

navíc

Němcová Radomila

 
 

5.hod

CJL

S1

(68)

navíc

Němcová Radomila

 
 

5.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

ZPV

 

(68)

přesun <<

Chyšková Jana

z 5.hod

 

6.hod

HOZ

   

odpadá

 

(UH)

1.B

3.hod

ZSV

 

(85)

supluje

Diviš Jakub

(UH)

1.C

1.- 7. hod Exkurze

1.VA

1.- 7. hod Exkurze

2.A

6.hod

ANJ

S1

(83)

supluje

Hlušková Ladislava

(LU)

2.B

2.hod

TEV

Dív

(27)

přesun <<

Nídl Jiří

z 4.hod

 

2.hod

HOT

V6

 

odpadá

 

(FA)

 

4.hod

ANJ

S2

(69)

navíc

Klimaj Jan

 
 

4.hod

ANJ

S1

(69)

navíc

Klimaj Jan

 
 

4.hod

TEV

Dív

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

5.hod

RUJ

S2

(40)

supluje

Rajtrová Soňa

(UH)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(LU)

2.C

1.hod

HOT

V6b

 

odpadá

 

(FA)

 

4.hod

CJL

 

(66)

supluje

Zindrová Barbora

(DI)

2.VA

1.- 7. hod Exkurze

3.A

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(UH)

3.B

1.hod

ECR

   

odpadá

 

(SN)

 

2.hod

UCE

 

(55)

supluje

Stloukalová Jitka

(SN)

3.C

2.hod

SPJ

V23a

 

odpadá

 

(CS)

 

6.hod

ANJ

S2

(56)

přesun <<

Šrámková Eva

z (15.10. 7.hod)

 

6.hod

SPJ

V23b

 

odpadá

 

(CS)

3.VA

1.- 7. hod Exkurze

4.B

2.hod

CJL

 

(51)

supluje

Zindrová Barbora

(DI)

4.C

4.hod

ANJ

S2

(53)

navíc

Herianová Renáta

 
 

4.hod

SPJ

V23b

(53)

přesun <<

Hajšmanová Veselá Eva

z (14.10. 8.hod)

 

4.hod

ECR

   

odpadá

 

(FA)

 

8.hod

INT

S2

 

přesun >>

 

na 15.10. (Út) 6.hod

 

8.hod

NEJ

S1

 

odpadá

 

(LU)

Pedagogický dohled u třídy:

1.C, 1.- 7. hod - Cieslarová Sylva

1.VA, 1.- 7. hod - Kašparová Hana

2.VA, 1.- 7. hod - Beran Václav

3.VA, 1.- 7. hod - Lutzbauer Karel

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.10.2019

datum výpisu: 11.10.2019 (9:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

 

exku

exku

exku

exku

exku

         

1.B

 

exku

exku

exku

exku

exku

         

1.C

 

exku

exku

exku

exku

exku

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Cieslarová Sylva (dozo)

 

-

..

..

..

..

         

Herianová Renáta (dozo)

 

ZI

..

..

..

-

         

Chyšková Jana (dozo)

 

..

..

..

-

..

         

Kašparová Hana (léka)

         

..

         

Langrová Alice (škol)

 

..

-

UH

..

BT

-

-

     

Lutzbauer Karel (dozo)

 

-

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Pavlína

3.hod

odpadá

KOM

1.A (S1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

KOM

1.C (S2)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (LA škol)

ZOK

2.B (V21b)

(32)

za odpadlou

Bayerová Martina

4.hod

odpadá

RUJ

1.A (S2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

CJL

1.B (S2)+

 

Exkurze

Diblíková Alena

8.hod

přesun >>

ZOK

2.B (V21a)+

 

na 18.10. 3.hod

Diviš Jakub

3.hod

odpadá

KOM

1.C (S1)

 

Exkurze

Dolejšová Dagmar

4.hod

odpadá

NEJ

1.A (S1)

 

Exkurze

 

před 4. hodinou dohled 3.patro

 

Hasman Eva

1.hod

odpadá

ANJ

1.B (S2)

 

Exkurze

Němcová Radomila

2.hod

odpadá

CJL

1.A (S2)+

 

Exkurze

Pinkavová Dagmar

2.hod

přesun <<

UCE

4.C (S1)

(53)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

UCE

4.C (S1)

 

na 2.hod

Pohanková Jana

před 6. hodinou dohled 1. patro

 

Stloukalová Jitka

5.hod

odpadá

EKO

1.A

 

Exkurze

Šnajdrová Renata

5.hod

přesun <<

ECR

2.VA

(138)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ECR

2.VA

 

na 5.hod

Šrámková Eva

1.hod

odpadá

ANJ

1.B (S1)

 

Exkurze

Uhrová Hana

2.hod

odpadá

ZPV

1.C

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (LA škol)

MAT

3.A

(54)

za odpadlou

Zindrová Barbora

1.hod

spojeno (HE dozo)

CJL

2.C (S1)

(66)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 5. hod Exkurze

1.B

1.- 5. hod Exkurze

1.C

1.- 5. hod Exkurze

2.B

5.hod

ZOK

V21b

(32)

supluje

Bartošová Pavlína

(LA)

 

8.hod

ZOK

V21a

 

přesun >>

 

na 18.10. 3.hod

2.C

1.hod

CJL

S1

(66)

spojí

Zindrová Barbora

(HE)

 

8.hod

ZOK

V21a

 

přesun >>

 

na 18.10. 3.hod

2.VA

2.hod

KN1

KN1

 

odpadá

 

(LU)

 

5.hod

ECR

 

(138)

přesun <<

Šnajdrová Renata

z 8.hod

 

5.hod

NJA0

NA0

 

odpadá

 

(KS)

 

8.hod

ECR

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

3.hod

MAT

 

(54)

supluje

Uhrová Hana

(LA)

4.A

4.hod

ANJ

S2

 

odpadá

 

(HE)

4.C

2.hod

UCE

S1

(53)

přesun <<

Pinkavová Dagmar

z 7.hod

 

2.hod

KOA

V1a

 

odpadá

 

(CS)

 

2.hod

KOA

V1b

 

odpadá

 

(HE)

 

5.hod

ANJ

S1

 

odpadá

 

(CS)

 

7.hod

UCE

S1

 

přesun >>

 

na 2.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 5. hod - Herianová Renáta

1.B, 1.- 5. hod - Chyšková Jana

1.C, 1.- 5. hod - Cieslarová Sylva

 

 

Suplování:   Pátek 18.10.2019

datum výpisu: 11.10.2019 (9:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

 

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

     

4.A

       

před

před

         

4.B

     

před

před

           

4.C

     

před

před

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bartošová Pavlína (dozo)

 

BA

-

..

CH

-

..

       

Capek Martin (léka)

 

-

                 

Dolejšová Dagmar (dozo)

       

..

           

Herianová Renáta (dozo)

 

SK

-

..

..

..

..

-

     

Kokšteinová Martina (dozo)

     

..

             

Langrová Alice (dozo)

       

..

           

Nídl Jiří (Dov)

     

..

-

..

-

       

Pinkavová Dagmar (dozo)

     

..

             

Váňová Soňa (dozo)

       

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bayerová Martina

1.hod

spojeno (BT dozo)

CJL

1.B (S2)

(85)

 
 

3.hod

přesun <<

RUJ

2.A (S2)

(83)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

RUJ

2.A (S2)

 

na 3.hod

Diblíková Alena

3.hod

přesun <<

ZOK

2.B (V21a)+

(33)

z (17.10. 8.hod)

 

4.hod

odpadá

UCE

4.B (S2)

 

přednáška

Grosser Josef

3.hod

odpadá

INT

4.C (S2)

 

přednáška

 

před 4. hodinou dohled přízemí

 

Chyšková Jana

4.hod

supl. (BT dozo)

MAT

3.C

(57)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Exkurze

 

5.hod

přesun <<

ZPV

1.C

(73)

z 7.hod

 

5.hod

odpadá

ZPV

1.A

 

Exkurze

 

7.hod

přesun >>

ZPV

1.C

 

na 5.hod

Langrová Alice

7.hod

přesun >>

EKO

1.B

 

na 15.10. 6.hod

Němcová Radomila

1.hod

odpadá

CJL

1.A (S2)+

 

Exkurze

Nídl Jiří

7.hod

odpadá

TEV

1.A (Dív)

 

Exkurze

Pohanková Jana

3.hod

navíc

INT

2.A (S1)

(40)

do úvazku

Šrámková Eva

1.hod

spojeno (HE dozo)

ANJ

2.C (S1)

(68)

 
 

1.hod

změna

ANJ

2.C (S2)

(68)

 

Uhrová Hana

2.hod

odpadá

HOZ

1.A

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 7. hod Exkurze

1.B

1.hod

CJL

S2

(85)

spojí

Bayerová Martina

(BT)

 

7.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 15.10. (Út) 6.hod

1.C

5.hod

ZPV

 

(73)

přesun <<

Chyšková Jana

z 7.hod

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(NI)

 

7.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.A

3.hod

INT

S1

(40)

navíc

Pohanková Jana

 
 

3.hod

RUJ

S2

(83)

přesun <<

Bayerová Martina

z 6.hod

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

 

6.hod

RUJ

S2

 

přesun >>

 

na 3.hod

2.B

3.hod

ZOK

V21a

(33)

přesun <<

Diblíková Alena

z (17.10. 8.hod)

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

2.C

1.hod

ANJ

S1

(68)

spojí

Šrámková Eva

(HE)

 

1.hod

ANJ

S2

(68)

změna

Šrámková Eva

 
 

3.hod

ZOK

V21a

(33)

přesun <<

Diblíková Alena

z (17.10. 8.hod)

 

3.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(NI)

3.C

4.hod

MAT

 

(57)

supluje

Chyšková Jana

(BT)

4.A

4., 5. hod přednáška

4.B

3., 4. hod přednáška

4.C

5.hod

ANJ

S2

 

odpadá

 

(HE)

 

3., 4. hod přednáška

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 7. hod - Herianová Renáta

4.B, 3. hod - Kokšteinová Martina

 

Zpracováno v systému Bakaláři